tipy

Ako sa obliecť na rande? Skontrolujte si!

Mnoho žien nevenuje pozornosť svojmu vzhľadu, najmä keď sú doma – váš partner vás väčšinou vidí v teplákoch a voľných blúzkach, možno by stálo za to to zmeniť počas rande? Pozrite sa, čo si obliecť, aby ste v jeho očiach videli oheň počas rande!

Spoločné varenie

Varíte spoločne počas rande? Je vždy príjemné tráviť čas v kuchyni, ale mali by ste si obliecť niečo iné než zvyčajne. Možno vám budú pristávať úzke džínsy, lesklý top a vysoké podpätky alebo iné topánky. Ak chcete vyzerať ešte štýlovejšie, premýšľajte o tom, že si oblečiete tú malú čiernu šatku z vášho šatníka, ktorú ste dlho nenosili. Pridajte trochu lesku náhrdelníkom alebo náušnicami a hotovo! Ste pripravení na romantické rande v noci. Nezabudnite na parfum!

Oblečenie na výstup

Ak chcete vyzerať štýlovo na večernom rande, obliecť si výrazné svetrové šaty s pančuchami a vysokými podpätkami. Môžete tiež kombinovať ceruzkovú sukňu a čierny top s odkrytými ramenami – určite váš partner bude ohromený. Občas bude výber oblečenia na večerné rande závisieť od miesta, kam idete – zohľadnite to pri výbere oblečenia. Môže sa stať, že nemusíte obliecť elegantné šaty, stačí obléct úzke džínsy a bielu košeľu.

Ako vidíte, naozaj nepotrebujete veľa na to, aby ste sa obliekli štýlovo na rande – stačí trochu invencie a vyhrabať si zo skrine svoje oblečenie, ktoré čaká, kým ich znovu použijete. Samozrejme, môže sa stať, že nebudete mať vhodné oblečenie, to nie je nič! Vždy môžete ísť do obchodu alebo objednať online oblečenie, ktoré vám najviac vyhovuje. Nezabudnite to neodkladať na poslednú chvíľu – často nemôžete stihnúť kúpiť vhodné oblečenie a budete mať problém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *